Menu
Your Cart

Blog - şahıs şirketi nasıl kurulur RSS Feed

14 Kas Şahıs Şirketi mi ? Limited Şirket mi ?
Mehmet 0 752
Şahıs Şirketi mi ? Limited Şirket mi ? Günümüzde ticarete başlayacak ve firma kuracak kişilerin en çok aklına gelen sorular şahıs şirketi mi kurmalıyım ? Limited şirket mi ? Anonim Şirket mi ? Sermayeleri ne kadar acaba ? Şahıs şirketlerinde sermaye ..
01 Kas İzmir Muhasebe Şahıs Şirketinin Avantajları
Mehmet 0 1131
İzmir Muhasebe - Şahıs Şirketinin Avantajlarıİş dünyasında farklı işletme türleri ve yapıları bulunmaktadır. Bu işletme türlerinden biri olan şahıs şirketi, pek çok girişimcinin tercih ettiği bir seçenektir. İzmir Muhasebe Mehmet Pektaş olarak, şahıs..
21 Ara Amazon satışlarında KDV iadesi alabilir miyim ?
0 983
Amazon Satışlarına Dikkat !!!Dijital çağ ve gelişen teknoloji ile beraber E-Ticaret kavramın günden güne belirli kitlelere ulaşmaktadır. Artık zaman kaybetmemek adına,  eve giderken bile mobil uygulamalardan siparişler  vermekteyiz. Zamanın çok öneml..
23 Mar Şahıs Şirketi Kuruluşu
0 1280
Şahıs Şirketi KuruluşuMerhabalar sizlere bu yazımda şahıs şirketleri ile ilgili basit akılda kalıcı bilgiler vermek istiyorum. Şahıs Şirketleri nedir ? Şahıs Şirketleri nasıl kurulur ? Şahıs şirketlerinin vergilendirmesi nasıl olur ?Bilindiği üzere Ş..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)