Menu
Your Cart
Muhasebe İzmir
Muhasebe İzmir
GELİŞEN TEKNOLOJİ
DİGİTAL ÇAĞ
İzmir'de Muhasebe Alanında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Olarak
Hizmet Veren Firmamızın Öncelikli Hedefi Gelişen Teknoloji ile Beraber
Digital Çağ'a Ayak Uydurarak Firmalarınıza Kapsamlı ve
Şeffaf Bir Şekilde Hizmet Verebilmektir.
Muhasebe İzmir
Doğru &
Güvenilir Bilgi
Sürekli Yenilenen Mevzuatlarla İlgili Güncellemeler ve
Teşviklere Uyum Süreci İvedilikle Değerlendirilerek, Firmaların
Doğru ve Güvenilir Bilgiye Ulaşması Sağlanmaktadır.

İzmir Muhasebe | SMMM Mehmet PEKTAŞ

İzmir Muhasebe alanında hizmet veren, Pektaş Mali Müşavirliğin öncelikli hedefi gelişen teknoloji ile beraber dijital çağa ayak uydurarak firmalarımıza kapsamlı ve şeffaf bir şekilde hizmet verebilmektir. Sürekli değişen yasal mevzuat (KDV ve Stopaj oranındaki değişiklikler, indirimler, teşvikler vb.) tarafımızca takip edilerek firmalara güncel bilgiler en kısa sürede iletilmektedir. Yeni mevzuatla ilgili güncellemeler ve teşviklere uyum süreci ivedilikle değerlendirilerek, firmaların doğru ve güvenilir bilgiye ulaşması sağlanmaktadır. Bu noktada amacımız yalnızca firmaların yasal mevzuata uyum sağlaması değil, mevzuata uyum sağlarken mevzuatın getirdiği imkânları kullanarak ekonomik olarak büyümesine katkıda bulunmaktır. Böylelikle firmalar kapasitesini artırarak ek istihdam sağlayabilecek, dış pazarlara açılabilecek, ar-ge çalışmalarına bütçe ayırabilecek konuma gelecektir. 

Pektaş Mali Müşavirlik, sizlere hızlı, güvenilir ve doğru bilgiyi sunmak için çalışmaktadır.


Firma Başvuru Formu

Doğrulama Kodu
12 Nis Esnaf  Kurye Şirketi
0 11
Esnaf Kurye ŞirketiEsnaf kurye şirketi kurma sürecinde, şahıs firması kurmak en uygun seçenektir. Limited veya Anonim şirket kurulumu gerekli değildir.Kurye işletmeleri genellikle şahıs firması şeklinde faaliyet gösterir. Şahıs firması, bir gerçek ki..
06 Nis 2024 Genç Girişimci Destekleri
0 117
2024 Genç Girişimci Destekleri2024 yılı, genç girişimciler için büyük fırsatlar sunuyor. Eğer bir iş fikriniz varsa ve sermaye arayışındaysanız, devletin sunmuş olduğu genç girişimci desteklerini kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Türkiye'nin g..
05 Nis Sigorta Acentelerinde Mali Müşavir Perspektifi
Mehmet 0 25
Sigorta Acentelerinin Finansal Yönetimi: Mali Müşavir Perspektifinden İncelemeSigorta sektörü, özgün muhasebe ve vergi uygulamaları gerektiren karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu alanda faaliyet gösteren acenteler, hem genel muhasebe prensiplerine hem d..
04 Nis home office Dikkat !!
Mehmet 0 32
Home Office Dikkat !!!Günümüzde, girişimcilerin iş hayatındaki yeni trendlerden biri, İzmir mali müşavir danışmanlığında da sıkça rastlanan, evden çalışma modeli üzerine kurulu şahıs şirketlerini hayata geçirmek olmuştur. Pandemi sürecinin de etkisiy..
04 Nis Mali Müşavir ne iş yapar
Mehmet 0 33
Mali müşavir ne iş yapar ?Mali müşavirler, şirketlerin finansal durumlarını ve kâr-zarar analizlerini doğru bir şekilde gerçekleştirerek, vergi mevzuatına uygun bir şekilde vergilerin hesaplanmasında kritik bir role sahiptirler. Bu uzmanlar, firmalar..
03 Nis Yurtdışı Online Eğitim Hizmetleri
Mehmet 0 31
Yurtdışı online eğitim hizmetleri Yurtdışı online eğitim hizmetleri, günümüzde pek çok birey ve kurum için önemli bir yatırım alanı haline gelmiştir. Bu hizmetler, özellikle pandemi döneminde büyük bir ivme kazanmış ve eğitim alanındaki sınırları zor..
02 Nis Esnaf Kurye Vergilendirme
0 31
İzmir Muhasebe: Esnaf Kurye Vergilendirme RehberiGünümüzde kurye hizmetleri, hem bireysel hem de ticari anlamda vazgeçilmez bir konumda. İzmir'de esnaf olarak kuryelik yapmak, birçok kişi için kazanç kapısı olmuştur. Ancak her işletme gibi, esnaf kur..
29 Mar Hisse Senedi işlemleri ve Yurtdışı borsa gelirleri beyan durumu
Mehmet 0 97
Hisse Senedi işlemleri ve Yurtdışı borsa gelirleri beyan durumuSon dönemlerde, mali müşavirlerin danışmanlığında, tam mükellef gerçek kişilerin yurtdışı borsa işlemlerine yönelik ilgisi artmış durumda. Özellikle ABD merkezli borsalar olan NASDAQ ve N..
27 Mar 2023 Huzur hakkı ve Ücret gelirleri
Mehmet 0 76
2023 Huzur hakkı ve Ücret gelirleri2023 yılında kazanılan ücret gelirlerinin beyanı konusunda, mali müşavirlerin rolü ve önemi büyük. İşte bu çerçevede hazırladığımız bu sirküler, 2023 yılı ücret gelirlerinin yıllık gelir vergisi beyannamesi yoluyla ..
25 Mar E-Ticaret Vergilendirilmesi
Mehmet 0 89
E-Ticaret Vergilendirilmesi: İzmir Muhasebe ve Mali Müşavir RehberiE-ticaret, dünya çapında hızla büyüyen bir sektör haline geldi. İzmir gibi büyük şehirlerdeki işletmeler, çevrimiçi satış yaparak geniş bir müşteri kitlesine ulaşma fırsatı buluyor. A..
19 Mar Enflasyon, Enflasyon Muhasebesi
Mehmet 0 124
Enflasyon, Enflasyon Muhasebesi     Enflasyon, ekonomide fiyatların genel seviyesinin arttığı ve buna bağlı olarak paranın alım gücünün düştüğü bir süreci ifade eder. Bu durum, bireylerin ve işletmelerin finansal planlamalarını ciddi şekilde etkileye..
15 Mar Muhasebe ve Dijital Sistem
Mehmet 0 143
Muhasebe ve Dijital Sistem    Muhasebe sektöründe dijitalleşme, geleneksel yöntemlerin ötesine geçerek işletmelerin daha hızlı, etkili ve hatasız çalışmasını sağlamakta büyük bir rol oynar. Muhasebe, firmalar bazında bu dönüşümden en çok faydalanan ş..