Menu
Your Cart

Blog - şahıs şirketi avantajları RSS Feed

14 Haz Online Şahıs Şirketi Kurmak
0 1995
Online Şahıs Şirketi KurmakŞahıs Şirketi Nedir? Şahıs Şirketi Tanımı ve ÖzellikleriŞahıs şirketi, bir veya birden fazla gerçek kişinin ortak bir amaç doğrultusunda kurduğu ve yönettiği ve kâr amacı güden bir işletme türüdür. Aslında şahıs şirketi değ..
13 Haz E ticaret ve Şahıs Şirketi
Mehmet 0 1781
E-Ticaret ve Şahıs ŞirketiŞahıs Şirketi Nasıl Kurulur?Şahıs şirketi kurmak için gerçek kişilere ihtiyaç vardır. Şahıs şirketi, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın dijital vergi dairesi üzerinden kurulur. Kuruluş esnasında kira kontratı, imza beyannamesi ve ..
14 Kas Şahıs Şirketi mi ? Limited Şirket mi ?
Mehmet 0 752
Şahıs Şirketi mi ? Limited Şirket mi ? Günümüzde ticarete başlayacak ve firma kuracak kişilerin en çok aklına gelen sorular şahıs şirketi mi kurmalıyım ? Limited şirket mi ? Anonim Şirket mi ? Sermayeleri ne kadar acaba ? Şahıs şirketlerinde sermaye ..
01 Kas İzmir Muhasebe Şahıs Şirketinin Avantajları
Mehmet 0 1131
İzmir Muhasebe - Şahıs Şirketinin Avantajlarıİş dünyasında farklı işletme türleri ve yapıları bulunmaktadır. Bu işletme türlerinden biri olan şahıs şirketi, pek çok girişimcinin tercih ettiği bir seçenektir. İzmir Muhasebe Mehmet Pektaş olarak, şahıs..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)